średnia ocen: 4.9
aktualnie: ZAMKNIĘTE

Salony Gnatyshyn stworzyliśmy z chęci dostarczenia nowej jakości usług fryzjerskich, które opierają się nie tylko na zaawansowanych umiejętnościach stylistów, ale również na zdolności słuchania i rozumienia indywidualnych potrzeb klientów. Posługujemy się autorskimi metodami strzyżenia, które gwarantują, że włosy układają się świetnie nie tylko po wyjściu od nas – ich samodzielne ułożenie nie sprawia problemów.

Zachęcamy do odwiedzenia salonu lokalizowanego na alei Komisji Edukacji Narodowej 36A/4 w Warszawie. Dla zainteresowanych osób przygotowaliśmy szereg usług strzyżenia, koloryzacji i modelowania włosów. Oferujemy możliwość korzystania z usług młodszych, starszych, top i master stylistów. Zajmujemy się dobieraniem fryzur i strzyżeniem nie tylko osób dorosłych, ale także dzieci. Polecamy korzystanie z zabiegów pielęgnacyjnych, które przywracają naturalny blask zniszczonym włosom i chronią je przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych. Proponowane przez nas zabiegi to np.: Dualsenses Goldwell, Kerasilk Goldwell, True Keratin i Moroccanoil. W celu uzyskania idealnie gładkich, prostych włosów udostępniliśmy zabieg keratynowego wygładzania włosów o działaniu intensywnie odżywiającym i odbudowującym ich strukturę. Jeżeli marzysz o uzyskaniu większej objętości fryzury, a nie chcesz loków typowych dla klasycznej trwałej, nasi specjaliści wykonają trwałą headlines, która uniesie włosy u nasady.

Naszą ofertę uzupełniliśmy o zabiegi manicure. Klasyczny manicure stanowi również propozycję dla mężczyzn, a kobiety zachęcamy do wyboru manicure standardowego lub hybrydowego. Polecamy niezwykle elegancki french manicure. Ponadto przedłużamy paznokcie przy pomocy żelu i umożliwiamy jego uzupełnienie. Pamiętamy również o tym, jak ważna jest pielęgnacja dłoni. Mamy nadzieję, że dołączą Państwo do grona naszych zadowolonych klientów.

Galeria

DANE KONTAKTOWE

Gnatyshyn - Al. KEN 36A, lok 4

aleja Komisji Edukacji Narodowej 36A lok. 4
02-797 Warszawa

GODZINY OTWARCIA

Pn
09:00 - 21:00
Wt
09:00 - 21:00
Śr
09:00 - 21:00
Czw
09:00 - 21:00
Pt
09:00 - 21:00
Sb
09:00 - 17:00
Nd
10:00 - 15:00